Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha

Akce již proběhla!

14.02.2024

Akce již proběhla!

15:01

Zábavní park OC Letňany Praha

Cena:0,-

PRODEJ VSTUPENEK WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha koupit vstupenku na WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha

Winter Wonderland

Zářivý svět pohádek WINTER WONDELRLAND poprvé v ČR!

V pražských Letňanech se začíná stavět obrovský světelný zábavní park. Zářivý svět plný zázraků, pohádek a fantazie potěší malé i velké návštěvníky. Prožijí kouzelnou cestu do říše světel, dobrodružství a zábavy v největším světelném parku v Evropě.

Obrovský světelný zábavní park přiváží poprvé do Prahy společnost JVS GROUP, za kterou stojí velkolepé projekty jako jsou výstavy Cosmos Discovery, Titanic, Tutanchamon nebo zábavní park Šmoulové. WINTER WONDERLAND rozzáří velkolepými světelnými instalacemi rozlehlý park před OC Letňany.

„Věříme, česká premiéra WINTER WONDERLANDU v Letňanech nadchne celé Česko. Inspirovali jsme se největším světovým světelným parkem Glow Garden v Dubaji. Stavíme v Praze obrovský zářivý svět pohádek a fantazie, který bude plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy. Setkáte se tu s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Pinocchiem i Lvím královstvím. Projdete se podmořským bludištěm, zahrajete si na ohromný světelný klavír nebo si zatančíte s tučňáky. Najdete tu labutí jezero i jednorožce, africkou savanu, obrovského krokodýla i nádherný mluvící strom. Právě interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu,“ popisuje nový světelný park WINTER WONDERLAND Květa Havelková z týmu JVS Group.

WINTER WONDERLAND otevírá brány již v listopadu

Již v listopadu se otevřou brány největšího evropského světelného zábavního parku WINTER WONDERLAND. Miliony světel a hudby se spojí do jedinečné atmosféry a vytvoří tak velkolepý svět fantazie a pohádek. Na návštěvníky čekají kromě pohádkových zámků, plesů princezen i podmořských říší také krásně osvětlené pohádkové kolotoče. Připraveny budou i světelné houpačky, bludiště, kouzelná zahrada plná víl a spousta dalších atrakcí. Školáky a zvídavé děti potěší přírodovědná stezka, která je naučí, jak chránit přírodu i ve městě. Součástí Winter Wondelandu bude i kvalitní občerstvení a veškeré zázemí pro návštěvníky.

To vše za cenu jedné vstupenky!

Winnter Wonderland bude otevřen každý den od 15 hod do 22 hod.

Vzhledem k omezené otevírací době doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji.


NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Rodinná vstupenka 2+2 (Společný vstup). Platí vždy pro 2 dospělé + děti do 15 let.
Rodinná vstupenka 2+3 (Společný vstup) Platí vždy pro 2 dospělé + děti do 15 let.
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Vstupenka neobsahuje dárkovou podobu.

VIP golden ticket je jednorázová vstupenka, která platí 60 dnů od zakoupení. Není přenosná na jiné datum.

Máte s ní volný vstup kdykoliv v otevíracích hodinách bez časového omezení a bez rezervace.

Zajistí vám přednostní vstup do parku.ULOŽIT SI TUTO AKCI

WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha

PRODEJ VSTUPENEK WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha prodej vstupenek  WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci WINTER WONDERLAND/Vstupenka je platná od pondělí do neděle/Svítící dárek ZDARMA- Praha -Zábavní park OC Letňany Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?