Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

VŠELIJAK- Praha

Akce již proběhla!

15.05.2024

Akce již proběhla!

20:00

Malostranská Beseda Praha

Cena:200,-

PRODEJ VSTUPENEK VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce VŠELIJAK- Praha

Všelijak

Všelijak je a cappella smíšený popový sbor z Prahy, který nedávno oslavil 14 let svého působení na sborové scéně. Baví ho hlavně pop, ale experimentuje i v jiných vodách. V roce 2018 se stal absolutním vítězem soutěžního festivalu Jirkovský Písňovar, a v roce 2021 a 2022 se mu povedlo rovněž získat nejvyšší ocenění od poroty.

Všelijak vydal dvě CD - Na tahu (2016) a Šílení (2019), dělá vlastní koncerty, akce s jinými hudebními tělesy, zpívá na festivalech, pořádá velmi speciální koncerty potmě, a účastnil se například i Noci filmové hudby jako hlavní doprovodný sbor big bandu. Všelijak se snaží o netradiční projekty a neobvyklá hudební propojení, ale tento koncert bude od sboru velmi tradiční, popově laděný a částečně zvučený.

Na koncertě uslyšíte obvyklé hitovky, ale i úplné novinky v repertoáru. Zazní například hit Billie Eilish – Bad Guy, píseň od Rihanny – Lift Me Up, a v premiéře pak Apple Tree od norské zpěvačky Aurory.

Sbormistři: Irena Prančlová a Dominik Ulbrich.

 

 


Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

 ULOŽIT SI TUTO AKCI

VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha

PRODEJ VSTUPENEK VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha prodej vstupenek  VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci VŠELIJAK- Praha -Malostranská Beseda Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?