Úvod  -> Koncerty v Olomouckém kraji  ->  Koncerty v Šumperku

Večery S - Nahoře, Výborný trio, Devítka

Akce již proběhla!

23.9.2022

Akce již proběhla!

19:00

Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice

Cena:160 Kč/200 Kč

Popis kulturní akce Večery S - Nahoře, Výborný trio, Devítka

Kapela Nahoře ve své tvorbě vychází z českého folku, jazzu i šansonu a nechá se i inspirovat zahraničními lidovkami. Nahoře vznikli kdysi nad ránem na sborovém soustředění, překvapují svým autorským postpubertálním folkem a šansonem a také zhudebněním vybraných českých básní. Se šestičlennou kapelou Nahoře se dobře seznámíte na streamovací službě Spotify.

Výborný trio je jazz, latin až funková kapela z Českých Budějovic a okolí. Jiří Výborný je ostřílený baskytarista, který si k sobě přizval skvělého hammondistu a klávesistu Radima Sládka a bubeníka Matěje Diviše, místo kterého nyní bubnuje Václav Švec. Těšte se na skladby, které napsali Miles Davis, Chick Corea, Joe Zawinul a jiní.

Devítka třicet let neodmyslitelně patří do stálých vod české folkové muziky. Kapela se opírá o původní repertoár melodických písniček Honzy Brože s citlivými, většinou romantickými texty. Zvuk kapely stojí na barevných kombinacích kytar, kláves a rytmicky pevné baskytaře. Sólové zpěvy Honzy a Jindřišky Brožových barevně doplňují výrazné hlasy ostatních muzikantů. Patnáct let jste mohli Honzu Brože spolu s Jindřiškou vídat ve skupině Žalman a spol.ULOŽIT SI TUTO AKCI

nested2@volny.cz
https://www.spolektiv.cz/koncerty/vecery-s-v-23-9-2022

 Večery S - Nahoře, Výborný trio, Devítka -Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice

Zaslat odkaz na kulturní akci Večery S - Nahoře, Výborný trio, Devítka -Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?