Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty v Pardubicích

/TARJA/- Pardubice

30.10.2020

20:00

Ideon Pardubice

Cena:1290,-

PRODEJ VSTUPENEK /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice koupit vstupenku na /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce /TARJA/- Pardubice

TARJA TURUNEN představí na podzim v PARDUBICÍCH a v BRNĚ své nové rock-metalové album „In The Raw“! Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám letos na podzim opět vrátí, aby zde naživo představila své nejnovější album „In The Raw“ (2019), a to hned ve dvou městech!

Na tomto novém albu vás TARJA pustí hluboko do svého nitra. Otevírá se zde víc, než kdykoli předtím a říká, že je to jako by před vámi stála nahá ve své poctivosti, a šťastná, co svými slovy vyjadřuje. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek.“ vysvětluje TARJA. A stejně tak její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem. Jednoduše řečeno „In The Raw“. Budete žasnout! Hudba, kterou TARJA dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a patří na velká pódia! Na obou koncertech této bohyně metalu zazní kromě zbrusu nových písní také ty starší, osvědčené klasické hity a buďte si jisti, že půjde opět o show, na kterou jen tak nezapomenete!

ULOŽIT SI TUTO AKCI

/TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice

PRODEJ VSTUPENEK /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice prodej vstupenek  /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice

Zaslat odkaz na kulturní akci /TARJA/- Pardubice -Ideon Pardubice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?