Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Táboře

Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD

Akce již proběhla!

11.03.2023

Akce již proběhla!

19:30

Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor

Cena:590,-

PRODEJ VSTUPENEK Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor koupit vstupenku na Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD

Traktor + BastardTraktor se po úspěšném halovém tour a velkolepé oslavě dvaceti let vydá na jarních koncertech zpátky do klubů! V březnu 2023 navštíví patnáct sálů po celé republice.

Rocková skupina Traktor před čtyřmi lety odstartovala jízdu svých velkých turné s albem Šachoffnice. Tento odvážný krok s rozsáhlou produkcí odměnili fanoušci zaplněnými halami. Následující deska Sedmá strana kostky provedla kapelu složitým obdobím ovlivněným restrikcemi, ale ani to jízdu Traktoru nezastavilo. Nakonec odehrála všechny koncerty s obří scénou, strhujícími efekty a písněmi z nejprodávanější desky své historie. Vrcholem tohoto období byl plný vítkovický stadion k oslavě dvaceti let. Monstrózní výroční koncert kapela zaznamenala na DVD, které vychází v prosinci. A na vlně těchto úspěchů kapela odhalila své další koncertní plány.

Z kraje příštího roku se mohou fanoušci těšit na prostory, které kapela během svých posledních dvou turné vynechávala. Traktor se za nimi vrátí do klubů a sálů, tentokrát bez velkolepé scény plné projekcí a obřích efektů. Do míst, kde není hranice mezi diváky a podiem, kde se atmosféra spojí v jeden velký zážitek. Samozřejmě kapela doveze špičkovou techniku, a i po vizuální stránce bude koncert špičkový, z tohoto Traktor už nikdy nesleví. Ale vše bude uzpůsobeno prostoru, kde jsou fanoušci i kapela téměř na dosah.

V playlistu dostanou prostor novinky z alba Sedmá strana kostky, ale jistě i ty největší hity z celé tvorby Traktoru, těch má kapela za svých dvacet let bezpočet. Nebudou chybět Letokruhy, Bludičky a spousta dalších, které podceňovanou hranickou kapelu dovedly na přední příčky české rockové scény.

Traktor Club Tour 2023 startuje 2. března v kulturním domě Stříbro a končí na apríla v prostějovském společenském sále. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream od 7. listopadu.

 


Sleva 50% ze standardní ceny pro děti do 12 let (včetně) k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce, např. kartičkou pojištěnce.
Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.
ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě.


Koncert TRAKTOR a BASTARD v březnu 2023 v Táboře- CLUB TOUR 2023
Další koncerty skupiny Traktor
Oficiální web skupiny Traktor: http://www.traktor-rock.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát TáborPRODEJ VSTUPENEK Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor prodej vstupenek  Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor

Zaslat odkaz na kulturní akci Koncert TRAKTOR- Tábor- CLUB TOUR 2023 + Předkapela: BASTARD -Congress & Wellness Hotel Palcát Tábor na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?