Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

JURASIC ADVENTURE- Praha

Akce již proběhla!

27.11.2020

Akce již proběhla!

11:00

KCP - Kongresové centrum Praha Praha

Cena:1190,-

PRODEJ VSTUPENEK JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha koupit vstupenku na JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce JURASIC ADVENTURE- Praha

Zrušeno z důvodu vládních nařízení (Covid 19)

Zažijte Dobrodružství v Jurském světě!


Rodinná muzikálová show, při které se dotknete dinosaurů i samotného T-Rexe! 

Premiéra originální rodinné muzikálové show Dobrodružství v Jurském světě plné písniček a dobrodružství se představí v Praze, Brně a Ostravě na 8 exkluzivních představení na konci listopadu a začátkem prosince 2020. Nádherné loutky obrovských dinosaurů ožijí v dobrodružném příběhu dvou malých cestovatelů časem. Celá show je interaktivní, děti se při ní doslova dotknou samotných dinosaurů a pohrají si s nimi.

Dva malí cestovatelé časem se dostanou až do Druhohor – Jurského světa, kde zažijí nečekané dobrodružství s pravěkými obyvateli naší planety. Nádherné a zcela věrné obří loutky dinosaurů v kombinaci se skvělými hereckými a artistickými výkony hlavních hrdinů předvedou malým i velkým divákům jedinečnou interaktivní show plnou písniček, legrace, ale i napětí a dobrodružství.

Krásné loutky, věrné kulisy a spousta triků, přenesou malé i velké diváky do prehistorického světa. Tam se seznámí je s dobrosrdečnou brontosauří mámou i s nebezpečným T-Rexem a dalšími druhy dinosaurů. Navíc si diváci spolu s hlavními hrdiny zazpívají veselé písničky, a dokonce si pochovají dinosauří miminko. Celá show je interaktivní, děti jsou zvány na pódium a dinosauři se zase dostanou až do hlediště.

Pro děti pořadatel připravuje nafukovací polštářky, aby všichni malí diváci dobře viděli. Ačkoli jsou loutky velmi věrné a realistické, celý děj je veselý a přátelský. Show je proto vhodná již pro děti od 3 let. Starší děti ocení věrné podoby mnoha druhů pravěkých dinosaurů, se kterými se navíc budou moci o přestávce v malé dinosauří ZOO vyfotografovat.

27. 11. 2020 - Kongresové centrum Praha, 2 představení, vždy od 11 a od 15 hod

28. 11. 2020 - Kongresové centrum Praha, 2 představení, vždy od 11 a od 15 hod

05. 12. 2020 - Výstaviště Brno, 2 představení, vždy od 11 a od 15 hod

06. 12. 2020 - Gong Ostrava, 2 představení, vždy od 11 a od 15 hod

Vstupenky se prodávají v síti předprodejů, každý návštěvník musí mít svoji vlastní vstupenku včetně dětí.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha

PRODEJ VSTUPENEK JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha prodej vstupenek  JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci JURASIC ADVENTURE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?