Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně

Akce již proběhla!

08.04.2021

Akce již proběhla!

Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno

Cena:350 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně -Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně

Český hudební skladatel, klavírista a improvizátor Jiří Pazour a americká skladatelka a klavírní improvizátorka Ann Park Rose se po svém prvním setkání v r. 2016 na festivalu hudební improvizace v Kanadě rozhodli vystoupit také v České republice a uspořádat sérii tří společných koncertů v Praze, Brně a Olomouci.

Během večera v brněnském Sále Milosrdných bratří budou mít návštěvníci koncertu neopakovatelnou možnost vyslechnout nové původní skladby Jiřího Pazoura a Ann Park Rose a sledovat oba umělce při společném hudebním myšlení přímo během koncertu při jejich improvizacích na dva klavíry.

Publikum bude mít možnost vyslechnout mj. řadu improvizací inspirovaných skladbami slavných českých a amerických hudebních skladatelů, hudební příběhy pro dva klavíry a v druhé části večera také několik improvizací na témata z publika.

V závěru koncertu bude slavnostně pokřtěno nové stejnojmenné CD, které Jiří Pazour a Ann Park Rose v r. 2017 společně natočili v USA a které nyní právě vychází v České republice.

CD si budete moci zakoupit buďto na místě po skončení koncertu, nebo si je můžete objednat za zvýhodněnou cenu již nyní v předprodeji spolu se vstupenkou. CD bude k vyzvednutí po předložení vstupenky na místě konání koncertu.

 Štítky: Hudba, Jazz / Blues / Klasika

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně -Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně -Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně -Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Jiří Pazour, Ann Park Rose: Most přes oceán- koncert v Brně -Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?