Úvod  -> Festivaly v Jihočeském kraji  ->  Festivaly v Českých Budějovicích

INDIAN RIDERS FEST 2023- motorkářský festival České Budějovice

Akce již proběhla!

9.6.2023 - 11.6.2023

Akce již proběhla!

9:00

Výstaviště České Budějovice


Popis kulturní akce INDIAN RIDERS FEST 2023- motorkářský festival České Budějovice

Indian Riders Fest od roku 2019 spojuje jezdce všech jazyků a kultur, kteří sdílí stejnou vášeň pro ikonickou značku Indian Motorcycle a jinak tomu nebude ani v roce 2023. V letošním roce na Českobudějovické Výstaviště dorazilo více jak 1400 motocyklů značky Indian Motorcycle z téměř 40 zemí. Dohromady branami areálu prošlo na 3500 lidí. Díky těmto skutečnostem můžeme brát akci bezpochyby za mezinárodní událost.
Na nadcházejícím třetím ročníku IRF očekáváme návštěvnost v rozmezí 5000 - 7000 osob. Stejně jako v předešlých letech se akce uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Termín konání je od 9. - 11. června 2023.

Otevírací doba:
Pátek     09.06. | 10:00 – 02:00
Sobota    10.06. | 09:00 – 02:00
Neděle     11.06. | 09:00 – 17:00


INDIAN RIDERS FEST není pouze pro ty, kteří přijedou na motorce. Na akci je vítána i veřejnost bez motorek.

Na jezdce i návštěvníky čekají novinky v rámci doprovodného programu. V letošním roce bude celou akci doprovázet více jídla, více pití - těšit se můžete na gastro zážitky v podobě - mezinárodní kuchyně, domácí kuchyně, sladkého, ale i na typické koktejlové bary, které naladí atmosféru akce. Od pátku do neděle se můžou návštěvníci těšit na živé koncerty, kdy na páteční večer organizátoři chystají mega koncert a senzační show (prozatím jméno interpreta pro koncert nemůže být odtajněno, ale můžete se těšit na super akci). Pro následující ročník se připravuje i nová trasa Spanilé jízdy, která bude zahájena v sobotu okolo poledne a zakončí již tradičně na historickém Náměstí Přemysla Otakara II. V neposlední řadě jsou po celou dobu akce pro návštěvníky připraveny bohaté programy - „jízda smrti“ ve slavné show Wall of Death, demo jízdy, kaskadérská show, Rodeo Show.  Další novinky jsou pravidelně zveřejňované pořadatelem na facebookových stránkách akce „Indian Riders Fest“.

Na oficiálních stránkách https://eshop.indianridersfest.eu/cs/shop/indian-riders-fest-vstupenky/ je stále možné zakoupit vstupenky na akci. Prodej vstupenek bude probíhat i na místě.


 

Moto festival INDIAN RIDERS FEST v červnu 2023 v Českých Budějovicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.indianridersfest.eu/cs/

INDIAN RIDERS FEST 2023- motorkářský festival České Budějovice -Výstaviště České Budějovice
INDIAN RIDERS FEST 2023- motorkářský festival České Budějovice -Výstaviště České Budějovice

Zaslat odkaz na kulturní akci INDIAN RIDERS FEST 2023- motorkářský festival České Budějovice -Výstaviště České Budějovice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?