Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Mladé Boleslavi

DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou

Akce již proběhla!

01.08.2020

Akce již proběhla!

18:00

Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou

Cena:490,-

PRODEJ VSTUPENEK DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou koupit vstupenku na DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou

Stejně jako většina oblíbených domácích interpretů i Divokej Bill si naplánoval nabitou letní festivalovou sezónu. S omezením akcí je však většina z nich zrušena, stejně tak i tradiční pivovarské slavnosti.

Ale jaké by to bylo léto pro fanoušky a kapely bez možnosti společných koncertních zážitků?

A tak si Billové naplánovali sérii menších koncertů s limitovanou kapacitou pro radost svou, ale především fanoušků živé hudby a open airů.

Nenechte si ujít jednu z mála příležitostí, kdy letos můžete zažít velké interprety v blízké atmosféře, v unikátním prostředí, s dlouhým koncertním setlistem plných starších hitů i novinek!

Pivovar Klášter navíc letos slaví 450 let a u této příležitosti připravil výroční ležák Mnich, který na akci samozřejmě budete moci ochutnat! Koncert má omezený počet vstupenek, tak neváhejte se zakoupením.
Další koncerty skupiny Divokej Bill
Oficiální web skupiny Divokej Bill: https://www.divokejbill.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad JizerouPRODEJ VSTUPENEK DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou prodej vstupenek  DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou

Zaslat odkaz na kulturní akci DIVOKEJ BILL/KLÁŠTERSKÉ VÝROČNÍ LÉTO/- Klášter Hradiště nad Jizerou -Pivovar Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?